Vinotéka v kopečku

Vinotéka Starý Lískovec, Brno bar 2Vinotéka v kopečku, Brno - Starý Lískovec je zde pro Vás, kdo máte rádi kvalitní víno od pečlivě vybraných vinařů z jižní Moravy. Ochutnejte skutečně kvalitní víno buď sudové, nebo v lahvích.

Ve Vinotéce v kopečku nedostanete víno, které by nebylo kvalitní. Naopak dostanete víno zpracované s pečlivostí vinařů z tradičnách rodinných vinařství. Vinařů, kteří nemají zapotřebí kazit si dobré jméno, které budovaly po generace jejich otcové. Vinařů, kteří pracují s pokorou a úctou. Dostanete skutečně kvalitní a špičková vína, která tvoří pravé moravské bohatství.

Kvalitní víno si k Vám našlo cestu!

Přijďte a přesvědčte se sami, že kvalitní víno a slušná cena nejsou protimluvy! Ve Vinotéce v kopečku ve Starém Lískovci se nemusíte bát požádat o ochutnání. Proč kupovat zajíce v pytli?

 Dárek z Vinotéky v kopečku, Brno - Starý Lískovec

Kvalitní lahvové víno - ideální dárek

Řešíte tradiční problém: jaký koupit dárek vašim blízkým? Čeká Vás slavnostní příležitost, při které se nehodí přijít s prázdnýma rukama? Čeká Vás schůzka, na které si zakládáte?

Vezměte sebou láhev kvalitního vína, řekne za Vás to, co slovy budete vyjadřovat jen velmi těžko. Vyberte si z nabídky lahvových vín, u kterých je podle chuti jasně poznat, že Váš dárek vyjadřuje Váš zájem!

Akce - Cuvee

 


 

 

 

Doporučujeme Vám: www.uDalnice.cz nabízí přehled služeb v blízkosti dálnice   |   © 2014, marketing-internet.cz   |   zajímavé služby